Так зване \”віче\” на Буковині зініціювала партія регіонів

Так зване \"віче\" на Буковині зініціювала партія регіонівПро це, зокрема, йдеться на офіційному сайті Чернівецької обласної організації Партії регіонів. Так, в повідомленні зазначається наступне, цитуємо: \”З нагоди 95-річчя Буковинського Віча та на підтримку євроінтеграційного курсу України 3 листопада 2013 року на Центральній площі м.Чернівці за ініціативи Чернівецької обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ відбувся історичний мітинг\”.

Далі подаємо текст повідомлення дослівно:

Захід підтримали Народні депутати України – члени фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Верховній Раді України Артем Семенюк, Іван Попеску, Геннадій Федоряк, депутати місцевих рад фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, представники понад 80 громадських організацій, національно-культурних товариств Буковини, мешканці з усіх міст та районів Чернівецької області – усього близько 15 тисяч людей.

Голова Чернівецької обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Михайло Папієв зазначив: «Проведення 3 листопада на Центральній площі Чернівців Буковинського Віча напередодні Вільнюського саміту утвердить прагнення наших краян об’єднатися з європейською родиною, і у цьому в мене немає сумніву. Громада Буковини, впевнений, підтримає обраний Президентом України Віктором Януковичем євроінтеграційний курс, який консолідує наше суспільство. Усі жителі області – з Передгір’я, Бессарабії чи Гуцульщини – певен, мають одне спільне бажання – жити у сучасній демократичній розвиненій країні з високим рівнем достатку і дотриманням прав та свобод громадян. І зараз ми знаходимось на порозі цього цивілізаційного вибору – обрання Україною європейського майбутнього, яке, знаю, підтримують буковинці».

Під час Буковинського Віча було оголошено спільну заяву до українського народу, Президента України й керівників Європейського Союзу та держав-членів ЄС із закликом сприйняти євроінтеграції України до Європейського співтовариства як магістральний шлях розвитку нашого суспільства та держави.

Однак, тим часом, коли весь свідомий і адекватний люд Буковини прагне долучитися до поступу України в Європу, деякі представники опозиції, які перед телекамерами рвуть на собі вишиванки, завіряючи загал у своїй відданості європейському курсу, почали робити заяви, котрі дисонують із здоровим глуздом.

«Дивно чути від наших земляків, шановних народних депутатів Арсенія Яценюка та Максима Бурбака заяви про те, що асоціація для України шкідлива, бо дає її громадянам свободу пересування. Через це багато буковинців можуть «пересунутися» до ЄС», – говорить голова Виконкому Чернівецької обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Матвій Куцак, – а отже, не думаю, що наші земляки зрозуміють, чому буковинці Арсеній та Максим йдуть впоперек європейського шляху. Якщо порозуміння з народом не буде досягнуто, їм якраз знадобиться кухоль для пожертв від скульптора Федірка. З ним якраз добре голоси збирати».

Чернівці – найбільш багатонаціональне місто України, де за словами геніального Целана, навіть короп мовчить на семи мовах. Тут за євроінтеграцію є кому виступити. Ідея віче консолідувала і буковинське суспільство напередодні Вільнюського саміту. Краяни підводять під те, що відбувається історично-наукову базу. Так вони відзначають 95-річчя народного віча 1918 року. Тоді Буковина висловилася за злиття з Україною, а не з Румунією. Тепер Румунія – член ЄС, і Буковина виступає за возз’єднання всієї України з ЄС. Як кажуть, історичний момент настав. Ми – європейці! Від Угоди про асоціацію – до Акту злуки між Україною та Європейським Союзом! Буковинське Віче – за євроінтеграцію України! Буковинське Віче – це подія, яка увійшла в історію Буковини, України та Європи!

Таким чином можна констатувати, що ГО Буковини, які підписались під АПОЛІТИЧНИМ заходом, просто були використані в корисних цілях партією Папієва.

peredplata