Колесніченко поскаржився Азарову, що його висаджують з таксі, коли впізнають

Колесніченко поскаржився Азарову, що його висаджують з таксі, коли впізнаютьПрем\’єр Микола Азаров готовий ініціювати кадрові ротації в уряді наприкінці січня 2014 року.

Про це повідомляють джерела Української правди з посиланням на слова Азарова, сказані в ході зустрічі з фракцією Партії регіонів в понеділок.

За словами джерел, Азаров зазнав ніщивної критики з боку однопартійців за корупцію.

\”Один з присутніх депутатів прямо сказав – ЄвроМайдан зібрався не тому, що уряд відмовився підписувати угоду з ЄС, а тому що бізнес втомився від поборів, а без грошей в суді неможливо ухвалити жодне рішення\”, – зазначив співрозмовник Української правди.

На це Азаров відповів, що головною проблемою зараз є ухвалення бюджету на 2014 рік та розв\’язати ситуацію з Майданом. \”З кадровими висновками по уряду візьмемо паузу до кінця січня\”, – цитує Азарова співрозмовник Української правди.

За словами джерела, депутати скаржилися Азарова, що змушені віддуватися за корупцію в уряді.

\”Я не хочу, щоб мене називали бандитом. Крадуть на горі, а ми повинні ходити на телеефіри та віддуватися\”, – цитує джерело регіонала Григорія Смітюха.

Також наболілим поділився і регіонал Вадим Колесніченко. \”Мене висаджують з таксі, коли впізнають, хто я такий\”, – з посиланням на Колесніченка повідомляє джерело Української правди.

Джерело