Відповідальність за своє життя і здоров\’я журналісти Чернівецької області поклали на силовиків Буковини персонально

Відповідальність за своє життя і здоров'я журналісти Чернівецької області поклали на силовиків Буковини персональноУ Чернівцях за два десятка журналістів, які представляють переважно незалежні ЗМІ області, провели на центральній площі акцію протесту в зв’язку з побиттям журналістки Тетяни Чорновол. Як передає кореспондент УНІАН, журналісти тримали фотографії побитої журналістки.

Вони прийняли звернення до керівництва УМВС України в Чернівецькій області, начальника СБУ та прокурора Чернівецькій області із заявою щодо побиття колеги. В ньому, зокрема, зазначається, що в побитті Чорновол представники місцевих ЗМІ вбачають ”ланку одного великого ланцюга — цілеспрямованої кампанії влади з остаточного знищення в Україні вільної журналістики”.

Учасники акції протесту вважають, що подібні розправи є результатом не лише бездіяльності влади, а й відбуваються з її відома і сприяння. “Не важко передбачити, що подібні схеми залякування і тиску на журналістів апробовані на журналістах центральних ЗМІ, зовсім скоро знайдуть застосування в регіонах”, – зазначається в заяві.

Журналісти Чернівецької області попереджають, що “відповідальність за будь-які події, пов`язані із загрозою життю і здоров`ю, тиском на них через їхні родини чи в будь-який інший спосіб”, покладають на представників місцевих силових та правоохоронних структур.

Перед присутніми виступив шеф-редактор газети \”Час\” Петро Кобевко, а також авторитетний в краї політолог Ігор Буркут, який зазначив, що \”банда при владі перейшла будь-яку межу\” і розпочала тотальну зачистку інформаційного поля перед наступними президентськими виборами 2015 року.

Джерело