Серед нічних подій зник безвісти громадський активіст Ігор Луценко

Серед нічних подій зник безвісти громадський активіст Ігор ЛуценкоГромадського активіста Ігоря Луценка разом з потерпілим Юрієм Вербицьким, якого Ігор привіз до Олександрівську лікарню, викрали невідомі. Про це повідомляє Марія Лебедєва у своєму фейсбуці.

Про викрадення Луценка невідомими в цивільному розповіли охоронці лікарні тим, хто приїхав йому на допомогу. Коли активісти приїхали по дзвінку від Ігоря, його в лікарні вже не було. Від чоловіка, якого активіст підвіз до лікарні, залишилася куртка, яку він встиг зняти у лікаря. У куртці був паспорт.

Як повідомила лікар Олександрівської лікарні, в приміщення увірвалося близько 5 осіб, в чорних пальто в шапках. Вони схопили Ігоря Луценка і привезеного ним Юрія Вербицького і відвезли в невідомому напрямку.

Востаннє Ігор Луценко виходив на зв\’язок близько 4 години ранку, надіславши смс: \”прохання під\’їхати, тут по лікарні ходять люди в цивільному, цікавляться. Під\’їдьте перевірте, чи не чи чекають на зовні\”.

Біля будівлі лікарні залишився автомобіль Ігоря.

Зараз активісти обдзвонюють відділення міліції. У Шевченківському та Печерському РВВС сказали, що нібито у них Луценка немає.
Джерело: Gazeta.ua