Янукович закликав ВР провести позачергове засідання. Рибак згоден

Президент Віктор Янукович вважає за необхідне розглянути ситуацію у країні на позачерговій сесії Верховної Ради.

Про це він сказав під час зустрічі з Головою ВР Володимиром Рибаком, передає прес-служба президента.

\”Ви знаєте, що масові заворушення, які відбулися останнім часом, супроводжувались насиллям, кровопролиттям, підпалами. Тобто, сьогодні ситуація вимагає негайного врегулювання\”, – сказав президент.

\”Я просив би Вас закликати депутатів зібратися і обговорити цю ситуацію\”, – підкреслив він.

На переконання Януковича, парламент має стати майданчиком для продовження врегулювання політичної кризи.

\”Ті переговори, які сьогодні йдуть у мене з опозицією, – це одна частина врегулювання політичної кризи. Друга частина – цю дискусію треба переводити на парламентську площадку. Пропозиції, які будуть напрацьовані і під час моїх переговорів, і під час підготовки до сесії разом із народними депутатами, – їх треба розглянути в парламенті\”, – зазначив Янукович.

Він наголосив на необхідності продовження роботи парламенту, незважаючи на відпустку депутатів.

У відповідь Голова ВР Володимир Рибак погодився з необхідністю проведення засідання.

\”Є дуже багато питань, які треба вирішувати не на Майдані, а треба вирішувати в сесійній залі. Справді, треба, щоб опозиція і більшість зібралися і розглянули ті питання, які виникають: і відставка уряду, і ті питання, які є по тим законам, які Верховна Рада прийняла\”, – зазначив Рибак.

За його словами, більшість і опозиція мають дослухатися один до одного, але \”на першому плані треба поставити питання спокою в нашій державі\”.

\”Думаю, що я сьогодні вже підпишу таке розпорядження, і на початку тижня ми запросимо депутатів Верховної Ради, щоб розглянути всі питання, які сьогодні виникають\”, – підкреслив Голова ВР.

Українська правда

peredplata