\”Спасибі, що живий\”, – в мережі з\’явилися шокуючі фото викраденого лідера Автомайдану Булатова. ФОТОрепортаж

"Спасибі, що живий", -  в мережі з'явилися шокуючі фото викраденого лідера Автомайдану Булатова. ФОТОрепортаж\” 20::35 – Попередня інформація, БУЛАТОВ ЗНАЙШОВСЯ!!! НІБИ ЖИВИЙ!!! Поки все…. Буду інформувавть… 20::40 – Мені, та на 5-ий канал, подзвонив працівник одного з міністерств. Та підтвердив цю інформацію… 20::45 – Цю інформацію я повідомив журналістам 5-ого та іншим колегам, з тих, кому міг повідомити подробиці не по телефону… 20::55 – Джерело вказало, що разом з журналістами вже їдуть на місце звідки був телефонний дзвінок, голос схожий на голос Дмитра… Поки все… 22:00 – Вже точно… БУЛАТОВ – ЖИИВИЙ!!! \”, – написав нардеп Юрій Стець про те, як вдалося знайти Булатова.

На фото видно жахливий стан Булатова, і каже без всяких слів про те, що пережив лідер Автомайдану. \”Спасибі, що живий\”, – підписана фото.

"Спасибі, що живий", -  в мережі з'явилися шокуючі фото викраденого лідера Автомайдану Булатова. ФОТОрепортаж

Нагадаємо , активісти Автомайдану 23 січня заявили про зникнення одного зі своїх лідерів Дмитра Булатова . Востаннє на зв\’язок він виходив увечері 22 січня. Водночас соратники не мають інформації , чи був 23 січня Булатов на патрулюванні , коли співробітники \”Беркута \” затримали активістів Автомайдану . Однак відомо , що Булатов не планував виїжджати на патрулювання .Також нагадаємо , Дмитро Булатов фактично засновник і один з найбільш активних учасників руху \” Автомайдан \” . Колони автомобілів по його керівництвом пікетували будинки українських чиновників і надавали всі посильну допомогу Майдану. Він же на останньому з Народних віче закликав опозицію визначитися з єдиним лідером протестного руху.
Джерело: http://censor.net.ua/p268874

Новини Партнерів