Від рук тітушок загинув кореспондент газети \”Вести\”

У Лікарні швидкої допомоги помер журналіст газети \”Вести\” В\’ячеслав Веремій, який отримав поранення після зіткнення з \”тітушками\”.

Про це повідомила Варта Майдану у лікарні.

За останньою інформацією, його біля Михайлівської площі тітушки витягнули з таксі, побили і прострілили живіт.

Від рук тітушок загинув кореспондент газети "Вести"

\”Помер від вогнепального поранення в живіт журналіст газети \”Вести\” В\’ячеслав Веремій. Тітушки на Володимирській. Їхав у авто\”, – написав його колега Анатолій Велімовський.

Газета \”Вести\” повідомляє, що \”у середу пізно ввечері, в Києві, на перехресті Володимирської та Великої Житомирської, навпроти ресторану \”Чорне порося\” невідомі чоловіки з бітами і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках напали на Веремія, який повертався на таксі разом із ІТ-спеціалістом Олексієм Лимаренком\”.

\”Коли автомобіль зупинився на світлофорі, невідомі почали розгойдувати авто і закидати його \”коктейлями Молотова\”, – сказано в повідомленні.

За інформацією видання, таксиста і пасажирів таксі витягли з авто і жорстоко побили. Водій отримав серйозну травму ноги. Лимаренку спотворили обличчя, а Веремій отримав кульове поранення в груди. Журналіст перебував у реанімації лікарні швидкої допомоги.

Новини Партнерів