На Буковині контра піднімає голову

На Буковині контра піднімає головуКоординаційний центр із забезпечення громадської безпеки, створений при міській раді, повідомляє, що окремі депутати міської ради спільно з окремими особами, відомими городянам під назвою «смотрящї» , готують провокації за участю місцевих тітушок, переодягнених у форму Народної Самооборони з використанням атрибутики Правого сектору.

Про це на гарячу лінію центру повідомили чернівчани, яким пропонували за винагороду взяти участь у таких протиправних діях. Прізвище організаторів провокації та осіб, які фінансують такі дії, вже передано у правоохоронні структури для належного реагування.
Координаційний центр попереджає чернівчан, працівників міської та обласної ради, інших державних установ та організацій, що під виглядом Народної Самооборони чи афганських організацій в Чернівцях провокаціями можуть займатись лише найманці колишньої команди «смотрящих». Просимо оперативно інформувати Координаційний центр та правоохоронні органи про підозрілі дії переодягнених молодчиків та не піддаватися на їх провокації.
Закликаємо депутатів міської ради Віталія Михайлішина та Володимира Кедя, екс-члена виконкому міської ради Василя Продана згадати статті Кримінального Кодексу та з повагою ставитися до законів України.
Спокій і правопорядок у Чернівцях буде збережено !
Довідково. Координаційний центр із забезпечення громадської безпеки створено 25 лютого при міській раді з представників Правого сектору, Народної самооборони, Центру захисту, Телекомунікаційного союзу, організації «Ніхто крім нас», загону «Саламандра» та Української спілки ветеранів Афганістану.

Новини Партнерів