Правий сектор Буковини висунув вимоги до кандидатів у члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради

Правий сектор Буковини висунув вимоги до кандидатів у члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради 6 березня 2014 року на черговій сесії Чернівецької міської ради відбудуться вибори членів виконавчого комітету Чернівецької міської ради.
Виконавчий комітет Чернівецької міської ради – це орган місцевого самоврядування, який вирішує дуже багато важливих питань життєдіяльності міста та громадян.
Правий Сектор пропонує ряд вимог до кандидатів у члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

Як повідомляється на сторінці \”Правого сектору Буковини\” у соцмережі, кожен кандидат у члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради повинен пройти Кадровий та Антикорупційний аудит та отримати схвалення Чернівецького Євромайдану.

I. Вимоги до кандидатів. Кожен кандидатів повинен:
a. Опублікувати своє резюме (CV) з фото на сайті міської ради, на сайтах http://vidido.ua/, http://molbuk.ua/, http://chas.cv.ua/ ,http://bukinfo.com.ua/ у друкованій формі (газета «Чернівці») , та інших друкованих виданнях за згодою.
b. Опублікувати декларації про доходи за 2013 рік та про майновий стан своєї сім’ї (чоловік/дружина, батьки, діти) на сайті міської ради, на сайтах http://vidido.ua/, http://molbuk.ua/, http://chas.cv.ua/ ,http://bukinfo.com.ua/ , у друкованій формі (газета «Чернівці»), та інших друкованих виданнях за згодою.
c. Мати довіру у людей. Не мати відношення до корупційних схем. Дана вимога також поширюється на сім’ю кандидата (чоловік/дружина, батьки, діти).
d. Пройти детектор брехні (трансляція он-лайн в Інтернет-мережі).
e. Мати державницький підхід до вирішення нагальних справ. Не порушувати закон, а також працювати виключно на розвиток міста.
f. Обов’язковий попередній виступ перед громадою міста на Чернівецькому Євромайдані з власним баченням розвитку міста Чернівці.

II. Склад комісії з кадрового та антикорупційного аудиту:
a. Незалежний журналіст
b. Професійний психолог
c. Науковець (вчене звання – не нижче кандидат наук )
d. Представник Євромайдану
e. Представник студентства
f. Технічний працівник, відповідальний за роботу з детектором брехні

III. Вимоги до складу виконкому.
a. Склад не менше 9-ти осіб, в тому числі 5 осіб запропоновані Радою Майдану, з можливістю відкликання членів виконкому на вимогу громади міста.

peredplata