Чернівецькі прикордонники перейшли на посилений режим контролю

В рамках останніх подій, що відбуваються в країні Чернівецький прикордонний загін віднедавна перейшов на посилену охорону державного кордону. Наразі в усіх пунктах пропуску зосереджується увага на поглибленій оглядовій та паспортній роботі. Зокрема це стосується виявлення осіб, які використовують підроблені документи, переміщення зброї, боєприпасів та засобів терору. Крім того на ділянці відповідальності прикордонного загону посилено заходи з підтримання прикордонного режиму та режиму державного кордону.
Для прикладу, вчора близько п’ятої ранку прикордонним нарядом відділу «Красноїльськ» неподалік українсько-румунського кордону виявлено 10 ящиків з сигаретами вітчизняного виробництва. Продовживши пошук ймовірних власників сигарет, групою реагування за 500 метрів до лінії інженерно-технічних споруд було виявлено двох невідомих осіб. Хоча в затриманих не виявилося жодних документів, зі слів хлопців, вік яких становив 20 та 22 роки, стало відомо, що вони мешканці двох населених пунктів Сторожинецького району, що прилягають близь кордону. Також, молодики зізналися, що бутім-то за відсутності закордонних паспортів намагалися порушити кордон з метою відвідання друзів, які проживають на території Румунії.
Після складання адміністративно-процесуальних документів хлопців було доставлено до прикордонного підрозділу, а в подальшому їм доведеться постати перед правосуддям за спробу порушення державного кордону. Щодо сигарет то їх встановленим порядком буде передано відповідним органам.

Сергій Бровко, начальник прес-служби, капітан