Нацрада закликала вимкнути чотири російські канали вже у вівторок

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення України вимагає від провайдерів до 19:00 11 березня припинити ретрансляцію у своїх мережах передач низки російських каналів.

Про це йдеться у повідомленні ради.

Провайдери мають викнути російські телеканали \”Вести\”, \”Россия 24\”, ОРТ (Первый канал всемирная сеть), \”РТР Планета\”, \”НТВ-Мир\”.

За інформацією відомства, станом на 12:00 11 березня вже до 50% провайдерів по всій Україні відключили мовлення цих каналів, інші готуються до відключення.

\”Така ситуація в інформаційному полі України викликана необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року \”Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України\” і звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 року № 242/2-5-1 до Національної ради\”, – пояснюється у повідомленні.

В той же час Національна рада просить забезпечити ретрансляцію у мережах України передач телеканалу ATR та Чорноморської ТРК.

Також повідомляється, що 12 березня пройде термінова нарада з керівниками об’єднань провайдерів і найбільших провайдерів України.

Як відомо, з 9 березня у Криму з аналогового мовлення вимкнули усі українські телеканали. У Сімферополі відключено також цифрове ефірне мовлення. На частотах українських телеканалів транслюються загальноросійські телеканали.

Новини Партнерів