В конвертаційному центрі, де щомісяця відмивали 100 мільйонів гривень, виявили сейф, наповнений грошима

В конвертаційному центрі, де щомісяця відмивали 100 мільйонів гривень, виявили сейф, наповнений грошимаНа Буковині прокутатура та міліція викрили конвертаційний центр, у якому щомісяця відмивалося щонайменше 100 мільйонів гривень. Про це повідомили під час термінової прес-конференції представників прокуратури Чернівецької області та обласного управління МВС. У приміщенні конвертаційного центру виявлено сейф, наповнений грошима. Його правоохоронці відкрили у присутності бійців самооборони.

На даний момент, правоохоронці встигли перерахувати близько 8 мільйонів гривень із коштів, знайлених в сейфі конвертаційного центру.

\”За реалізованими спільно з МВС оперативними заходами у Чернівцях виявили діяльність, пов’язану з конвертацією валютних цінностей в особливо великих розмірах. Під час обшуку вилучили бухгалтерію, комп’ютерну техніку і гроші в сумі 8 мільйонів гривень – у різних валютах. Це не остаточна сума, її назвати зможемо лише завтра\”, – повідомив заступник прокурора області Павло Ванзуряк.

\”Конвертаційний центр займався незаконним обігом валюти на території Буковини та Західної України. Середній незаконний обіг – 100 млн. грн за місяць. Є документація, яка підтверджує це. На місці лежали 25 тисяч євро, прямо на столі. Очевидно в сейф не помістились. В конвертаційному центрі виявлено гривні, долари, євро і біля трьох мільйонів російських рублів. Зі слів власника, ця сума перевищує 8 мільйонів гривень\”, – повідомив начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко.

БукІнфо та molbuk.ua