Невідомі розстріляли російський блокпост у Донецькій області – Оробець

Невідомі розстріляли російський блокпост у Донецькій області - ОробецьУ Донецькій області почали чинити опір російським військовим, під орудою яких відбуваються сепаратистські заворушення на сході Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат Леся Оробець.

\”Є розрізнені групи людей, що не готові йти \”під руку\” Путіна і чинять опір, в тому числі збройний. Мінімум 10 колорадосів (прізвисько російських диверсантів – ред.) були сьогодні знищені. У підтвердженому з трьох джерел випадку, невідомі троє приїхали під блок-пост, убили всіх колорадосів з автоматів і відбули. Волонтерський рух по-донецьки\”, – написала вона.

Водночас, за її словами, ситуація в Донецькій області \”вкрай погана\”.

\”Місцева міліція практично в повному складі зрадила Україну. Всі (або майже всі) блок-пости контролюються колорадосами. Відбулось повноцінне вторгнення. Розвідувально-диверсійних груп ГРУ ГШ ВС РФ як мінімум кілька, загальною силою до батальйона\”, – пише депутат.

Також, за її даними, в Донецьку почали \”ходити по квартирах людей з проукраїнськими поглядами\”.

На думку Оробець, те, що зараз відбувається у Донецьку – це спроба місцевої еліти \”продатися подорожче\”.

\”Місцеві феодали намагаються продати свої послуги подорожче тій з столиць, яка прогарантує їм повне безроздільне княжіння і дотації. На зразок кадирівської Чечні\”, – написала вона.

Нагадаємо, раніше СБУ опублікувала перехоплені розмови сепаратистів і диверсантів з їхнім російським керівництвом, де вони, серед іншого, обговорювали облаштування блокпостів на дорогах.

Джерело