Завтра територіальна виборча комісія прийматиме рішення чи починати процедуру відкликання депутатів. В УДАРі кажуть, на ТВК чиниться тиск

Завтра територіальна виборча комісія прийматиме рішення чи починати процедуру відкликання депутатів. В УДАРі кажуть, на ТВК чиниться тискУ середу, 16 квітня о 16.00 розпочнеться засідання територіальної виборчої комісії під час якого має бути ухвалене рішення щодо того, чи починати процедуру відкликання низки депутатів чернівецьких обласної та міської рад. Як зазначив сьогодні під час прес-конференції Олексій Коломієць на ТВК чинять тиск депутати, чиї прізвища включені до переліку на відкликання.

Наразі ініціативна група з організації процедури відкликання депутатів, які себе зганьбили, зібрала близько тисячі підписів буковинців. За словами юриста обласної організації УДАР Сергія Боднара, такої кількості підписів цілком достатньо. Він додав, що згідно законодавства, ТВК не має підстав відмовити в початку процедури відкликання депутатів.

Втім, за словами Олексія Коломійця, на членів ТВК чиниться тиск аби не дозволити процедуру відкликання. За словами Коломійця, інформацію про тиск надали громадяни міста, чи не кожен депутат, чиє прізвище є у переліку кандидатів на відкликання вже були в ТВК.

Наразі йдеться про відкликання 33 депутатів обласної та 24 депутатів чернівецької міської ради. Процедура відкликання депутатів-мажоритарників, за словами Сергія Боднара, більш-менш прописана в законодавстві, як будуть відкликати списочників, наразі важко сказати.

Джерело

Новини Партнерів