Янукович син космонавта?

Янукович син космонавта? Поки колишній президент Віктор Янукович з коханкою переховуються в Росії, спливають все нові й нові факти і таємниці його родини.

Колишня сусідка сім\’ї екс-лідера регіоналів розповіла, що буцімто Янукович насправді є сином героя Радянського Союзу Георгія Берегового. А ще в пологовому будинку Віктору Федоровичу діагностували розумові відхилення.

\”Ми були найближчими сусідами з Януковичами, а моя старша сестра Ліда дружила з матір\’ю Віктора Ольгою\”, – розповіла 66-річна Фаїна Іванівна \”Фактам\”.

За словами жінки, мати Януковича була дуже гарною дівчиною, хлопці їй проходу не давали. Зокрема, на неї накинув око льотчик-випробувач Герой Радянського Союзу Георгій Береговий.

Чоловік був вже одружений, але це буцімто не завадило йому закрутити роман із Ольгою. А за деякий час дівчина начебто повідомила Георгію, що чекає від нього дитину.

Та говорити про розлучення Героя Радянського Союзу було не гоже, тож Ольга нібито згадала про Федора Януковича, який давно кликав її заміж. Жінка погодилась на весілля, а після того все одно нібито продовжувала таємно зустрічатися з Береговим.

Коли ж на світ з\’явився Віктор Янукович, то Ольга сказала чоловікові, що хлопчик народився недоношеним.

\”А той справді народився нездоровим, лікарі нібито діагностували у нього… дебільність (слабка ступінь розумової відсталості). Оля жахливо хвилювалася і стала інкогніто з\’ясовувати причини неповноцінності, медики не виключали часті повітряні польоти батька-випробувача\”, – розповіла екс-сусідка.

Та зрештою Федір Янукович якимсь чином дізнався, що син йому не рідний, коли тому виповнилося шість місяців.

\”Він страшенно побив дружину, ледь не прибив дитину, сказав, що не буде виховувати чужих дітей, і пішов з сім\’ї\”, – згадує співрозмовниця.

За її словами, після побиття Ольга не виходила з лікарень, а через півтора роки померла. А дворічного Віктора взяла на виховання бабуся.

\”Георгій Береговий начебто не відмовився від сина, відвідував і допомагав матеріально. Багатьох дивувала така турбота, але ми ж то знали її причину\”, – зауважила жінка.

Бабуся ж померла, коли Віті Януковичу виповнилося років шість. Майбутній президент-втікач опинився на вулиці й зміг уникнути дитбудинку.

\”Через якийсь час він опинився в банді, члени якої відрізнялися особливою жорстокістю. Чула, що злочинці заради забави грали в карти на людей… Я вже мовчу про те, що у людей відбирали зимові шапки, шуби, черевики. Кільця відрізали разом з пальцями, а сережки нерідко виривали з вухами\”, – розповіла колишня сусідка.

Згадала жінка, що буцімто банда, до якої входив Янукович, навіть ґвалтувала школярок. Усі ці моторошні подробиці жінка знала, бо чоловік її сестри Володимир був \”активним членом цього злочинного угруповання\”.

\”Одного разу Володя посварився з Віктором і той пригрозив убити його, дружину і їх маленьку доньку. Всі знали, що Янукович не кидає своїх слів на вітер. Сім\’я вирішила тікати\”, – додала жінка.

За її словами, Янукович хотів розправитися і з нею: \”.. Кинути в шахту, мовляв, за те, що занадто багато знаю\”.

А пізніше, чоловік її сестри, той самий Володимир, \”здав\” Януковича і його банду міліції.

\”Таким чином, завдяки моїм родичам Янукович вдруге загримів за грати. До цього він вже відбував термін \”по малолітці\”. До речі, в колонії для неповнолітніх він ходив до школи, тому що раніше закінчив тільки… три класи\”, – зауважила колишня сусідка.

Жінка переконує, що вийти з в\’язниці Віктору Федоровичу тоді допоміг саме Георгій Береговий, який недавно побував в космосі і отримав другу зірку Героя Радянського Союзу.

Про інших членів банди сусідка говорити не хоче, бо ці люди наче ще в Україні, і їхні імена можуть шокувати багатьох.

А от романтичну історію знайомства Януковича із дружиною Людмилою колишня сусідка називає \”казкою\”.

\”Майбутню дружину Віктор, подейкували, зґвалтував. У Людмили хтось з родичів працював у суді, і ґвалтівнику пообіцяли великий термін, дівчина до того ж завагітніла. Йому начебто запропонували вибирати між тюрмою і одруженням. Він вибрав друге, незабаром відбулося весілля, це був 1972\”, – згадала вона.

До слова, кажуть Янукович неодноразово згадував льотчика-космонавта Берегового. Екс-президента говорив про нього: \”Ближчої людини, ніж він, у мене не було\”.

А у Єнакієвому в парку імені Берегового за сприяння Януковича була зведена церква Георгія Побідоносця на честь Берегового. Крім того, Янукович видав указ широко святкувати 90-річчя з дня народження космонавта.

Колишній президент переконував, що перед війною Береговий навчався з його батьком Федором в єнакіївському аероклубі, звідси мовляв, зав\’язалася між сім\’ями дружба. Та це, схоже, не відповідає дійсності. Так, згідно з оприлюдненими документами, аж до 1944-го року Федір Янукович перебував на території Білорусії, і тільки потім переїхав до України.

Джерело УП

peredplata