Сотник Парасюк пропонує Майдану або їхати додому, або воювати на сході

Сотник Парасюк пропонує Майдану або їхати додому, або воювати на сходіВолодимир Парасюк, який зі сцени Майдану погрожував Януковичу збройним штурмом \”Межигір\’я\”, закликав мітингувальників залишити Майдан Незалежності.

Про це він сказав кореспондентові Укрінформу.

\”Майдан не означає місце у центрі Києва – Майдан став ідеологією і закликом до дій нової влади. Щоб зараз використовувати Майдан як місце для проживання, то я проти того. Звичайно, я не маю повноважень сказати – йдіть збирайте намети… Якщо люди там нічого не роблять і вони не контролюють владу, не активізуються, то їм справді потрібно роз\’їжджатися по домівках\”, – сказав Парасюк.

Він переконаний, що протестувальники з Майдану, які дійсно хочуть захищати свою державу, мають їхати до південно-східних регіонів.

\”Сидіти на місці і нічого не робити – це трохи неправильно. Я би казав так: хто сильний і кричить, що хоче воювати і \”дайте мені зброю\”, то приїжджайте в Дніпропетровськ, Донецьк чи Луганськ, і будете захищати територію держави\”, – сказав Парасюк.

Водночас він зауважив, що Майдан Незалежності у Києві – \”це є сакральне місце, де вмирали наші герої, і в ніякому разі його не можна робити проїжджою частиною\”.

Джерело

Новини Партнерів