Янукович \”злив\” Росії всі дані про українських силовиків – МВС

Для наведення ладу на території Донбасу потрібна значна кількість підготовлених сил і засобів. Україна не була готовою до подібного роду дій з боку Росії.

Янукович "злив" Росії всі дані про українських силовиків - МВС

Держава накопичує сили для остаточної відсічі терористам. У цій боротьбі вже є успіхи. Мінусом є те, що Росія заволоділа інформацією про розклад українських сил. Про це 10 червня в ефірі \”5 каналу\” заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

\”У нас два колишніх начальники СБУ перебувають у Росії. Колишній начальник служби зовнішньої розвідки теж перебуває в Росії, як і екс-Верховний Головнокомандувач Янукович. Росії повністю відомі були всі розклади, все матеріальний і моральний стан українських сил\”, – заявив Геращенко.

Він зазначив, що на Донбасі йде \”реальна війна, яку веде Росія у порушення всіх міжнародних норм\”.

\”Це так звана гібридна війна, коли Росія не вводить сюди офіційні війська, але вводить своїх бойовиків, найманців, які фінансуються сім\’єю Януковича, може, й іншими вже російськими фондами. Доходить до того, що Російська Федерація продає бронетранспортери козакам, потім ці бронетранспортери перетинають державний кордон і використовують у війні в Україні\”, – сказав радник глави МВС.

За його словами держава накопичує сили за всіма напрямками для того, щоб дати остаточну відсіч терористам.

\”Вже використовується авіація, коли є цілі для цих потреб, і є успіхи у такій боротьбі. У нас не вистачає достатньої кількості сухопутних сил, підготовлених для таких операцій. Територія Донбасу – 50 тисяч квадратних кілометрів. Для того щоб навести там лад, потрібна значна кількість підготовлених сил і засобів. Україна не була готова до подібного роду дій\”, – сказав він.

Нагадаємо, 10 червня в Єнакієвому Донецької області озброєні терористи Горлівського гарнізону \”народного ополчення Донбасу\” (група Ігоря Безлера, більш відомого як \”Біс\”) затримали вісім працівників міліції і автомобіль патрульно-постової служби.
5 канал

peredplata