Російські танки знищить українська авіація

Танки, які перетнули кордон України з боку Росії, знаходяться в селищі Часів Яр у несправному стані і будуть найближчим часом знищені української авіацією.

За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, 2 танки, які вчора прибули на територію України з Росії, в даний час знаходяться в районі селища Часів Яр Артемівського району. \”Вони в несправному стані і далі не йдуть. Ті люди, які ними керували, за нашими даними, є громадянами Росії\”, – повідомив Антон Геращенко.

Радник глави МВС звернувся до людей, які керували цими танками: \”Рекомендую для спасіння ваших життів покинути дані танки, оскільки вони у будь-якому випадку будуть знищені з повітря найближчим часом. Збережіть своє життя\”.

Як розповів Антон Геращенко, танки, які \”прибулі з боку Росії раніше належали збройним силам України та базувалися в Криму. Їх перекинули з Криму по морю в Росію, а звідти вони перейшли кордон з Україною\”.

Як повідомляв УНІАН, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи \”Інформаційний опір\” Дмитро Тимчук заявив, що українські силовики підбили 2 танки, які раніше прибули з Росії в розпорядження бойовиків.

12 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що кілька російських БТРів і танки перетнули кордон з Україною через захоплені терористами прикордонні пункти пропуску.

Один з лідерів терористів Денис Пушилін підтвердив отримання від Росії 3 танків. В ефірі російського державного телеканалу \”Росія 24\” він заявив, що танки \”дають надію захистити місто\”.