ПУТІН ВИРІШИВ СКАСУВАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ ВІЙСЬК В УКРАЇНІ

ПУТІН ВИРІШИВ СКАСУВАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ ВІЙСЬК В УКРАЇНІПрезидент РФ Володимир Путін запропонував російській Раді Федерації скасувати постанову \”про використання Збройних сил РФ на території України\”.

Як повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков відповідний лист на ім’я голови Ради Федерації Валентини Матвієнко Путін направив до відльоту у Відень, пишуть РІА \”Новости\”.

За словами Пєскова, це зроблено \”з метою нормалізації обстановки й урегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв\’язку з початком тристоронніх переговорів щодо даного питання\”.

Рада Федерації вже 25 червня розгляне питання про відкликання згоди на використання Збройних сил Росії в Україні.

Заступник голови комітету з міжнародних справ верхньої палати російського парламенту Андрій Климов сказав \”Інтерфаксу\”, що в середу Рада Федерації підтримає рішення Путіна.

Він сказав, що згода на введення військ в Україну \”була пов\’язана з загрозою життю громадян РФ, які перебувають на території Криму й Севастополя, і президент звертався до нас про використання наших Збройних сил на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні\”.

Климов вважає, що нинішнє звернення Путіна пов\’язане з тим, що період нормалізації в Україні почався.

\”Там пройшли вибори президента, почався переговорний процес про припинення бойових дій за участю російської сторони, представників київської влади, а також лідерів південно-східних регіонів України. Саме тому президент Путін прийняв таке рішення, і ми його підтримуємо в цьому\”, – сказав парламентар.

Як відомо, 1 березня цього року президент Росії вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в країні.

Рада Федерації підтримала звернення президента РФ та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Крим Росія анексувала, провівши псевдореферендум, а поблизу кордонів України зосередила свої численні війська з технікою.

Крім того, є багато свідчень того, що диверсанти з Росії беруть участь у боях на сході України на стороні сепаратистів і терористів, а в розпорядження бойовиків потрапила потужна техніка російського походження.

peredplata