Янукович на 64-річчя буде \”звичайним російським пенсіонером\”?

Часи, коли дні народження президента Віктора Януковича збирали купу зірок та перших облич країни на держдачі у Форосі, минули. Цього року вже колишній гарант відсвяткує своє 64-річчя як \”звичайний російський пенсіонер\”.

Янукович на 64-річчя буде "звичайним російським пенсіонером"?

Принаймні саме такою інформацією поділився з газетою \”Вести\” екс-префект Північного адмінокругу Москви Олег Мітволь.

9-го липня Віктор Федорович став на рік старшим, але пишне святкування з цього приводу влаштує навряд чи.

Як відомо, 4 останні роки разом з сином Олександром, якому 10-го липня виповниться 41, екс-президент гучно відзначав дні народження у Криму. До сімферопольського аеропорту прилітали чартери з сотнями гостей та зірками естради, переважно російської.

На святі Януковича зазвичай співали Таїсія Повалій, Йосип Кобзон, Ірина Аллегрова, Валерій Меладзе, Стас Міхайлов, Ігор Ніколаєв та інші.

Цього року, за даними видання, все буде набагато скромніше.

\”Наскільки мені відомо, ніякого торжества цього року не буде – вони відзначатимуть свої дні народження в Сочі скромно, разом з сім\’ями, без запрошення російських або українських політиків. Хіба що, може бути, на святі буде той ростовський друг Віктора Федоровича, у якого він жив. Ваш колишній президент тепер звичайний російський пенсіонер і першим особам країни він не цікавий\”, – розповів Олег Мітволь з посиланням на власні джерела.

Зірок, які в минулі роки виступали на днях народження Януковичів, цього року не запросили.

\”З нами ніхто не зв\’язувався і нікуди не кликав співати\”, – повідомив чоловік і продюсер Таїсії Повалій Ігор Ліхута.

Так само не збираються вітати Віктора Федоровича і його українські друзі та родичі.

\”Якби я знала куди дзвонити, може бути, і зателефонувала б, а так – від нього немає новин вже дуже давно\”, – сказала сестра Януковича Лідія, яка живе в Єнакієвому і працює двірником.

Соратник Януковича, перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, який у попередні роки був присутній на святкуваннях, цього разу вітати екс-президента не буде.

\”Ні у мене, ні у когось іншого з партії його контактів немає\”, – заявив Чечетов.

Нагадаємо, торік Януковичу подарували на день народження Біблію, а у 2012-му Віктор Федорович отримав картину за 8 тисяч.
tablod