Голова Чернівецької облради Гайничеру закликає своїх земляків з Волоки любити Україну

Голова Чернівецької  облради Гайничеру закликає своїх земляків з Волоки любити УкраїнуГолова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру звернувся до своїх земляків з Волоки Глибоцького району аби вони у ці важкі для держави дні допомогали Україні.

Незважаючи на те, що голова у віпусці, коли він дізнався про хвилювання у селі Волока звідки сам родом, відразу мав розмови з сільським головою, авторитетними у селі людьми. Гайнічеру попросив своїх земляків допомогати Державі Україні. Бо їй тепер важко. І тільки спільними зусиллями ми зможемо перемогти ворога та захистити мир на нашій землі. Протести, перекриття доріг цьому тепер тільки шкодять. Тому голова облради просить своїх земляків не піддаватися на провокації нечесних і непорядних людей, зберігати спокій, дотримуватися порядку.

Така людська і державницька позиція голови дає перші результати: з Волоки люди на дороги вже не виходять. Пан Гайничеру подякував їм за розуміння і підтримку. Також голова облради просить всіх буковинців послідувати добрим прикладам і зберегти мир та спокій у нашому краю та у всій Україні.

peredplata