ЕС – в\”їзд українським прокурорам заборонений

ЕС - в"їзд українським прокурорам забороненийЄвропарламент просять обмежити право на в’їзд в ЄС прокурору Тернопільщини
Народний депутат України Василь Деревляний направив офіційного листа Президенту Європарламенту Єжи Бузеку з проханням розпочати процедуру обмеження на в’їзд у держави Євросоюзу прокурору Тернопільської області Іванові Мельничуку.

«Звертаюся до Вас із проханням щодо початку процедури обмеження права на виїзд у держави, які високо шанують та цінять демократію, права людини та громадянина, докладають максимум зусиль для розвитку громадянського суспільства, тих громадян України, які своїми діями впроваджують диктатуру на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях, до яких належить і прокурор Тернопільської області Мельничук Іван Іванович», – сказано у листі.

Підставою для такого звернення стала кримінальна справа, порушена стосовно члена бюро Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина», депутата Зборівської райради Михайла Піня.

«Ця кримінальна справа, як і кримінальна справа стосовно колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, не ґрунтується на нормах права, а містить виключно політичні мотиви. Прокурор Тернопільської області не взяв до уваги результати перевірок СБУ та КРУ, які не знайшли складу злочину у діях Михайла Піня. Кримінальну справу порушили одразу після того, як ми, не порушуючи закону, перекрили рух на трасі Тернопіль-Львів. Михайло Пінь був учасником цієї акції», – прокоментував Василь Деревляний.

Копії листа скеровано голові представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелу Пінту Тейшейрі та керівникам дипломатичних представництв іноземних держав в Україні.

Джерело