СИМВОЛ СВОБОДИ НАД МОСКВОЮ

СИМВОЛ СВОБОДИ НАД МОСКВОЮВ Москві над сталінською висоткою вивісили прапор України. У ніч на середу, 20 серпня, невідомі українські патріоти перефарбували зірку на сталінської висотці, що на Котельничній набережній у жовто-блакитні кольори і вивісили на шпилі будинку український прапор. Про це повідомили російські ЗМІ. Першим очевидні зміни в колористиці будинку помітив один зі столичних автолюбителів, який їхав по набережній на роботу. Як потрапили українські патріоти в елітний будинок в самому центрі Москви на Китай-городі, поки невідомо. Між тим, журналісти пропагандистського каналу Lifenews дивуються, як невідомим українським патріотам вдалося видряпатися на 32-поверховий будинок, висота якого становить 176 метрів.

Інформація про перефарбовану зірку і український прапор над сталінським хмарочосом підірвала соцмережі. Друзі таємничих сміливців пишуть у Twitter\’і, що патріоти хотіли влаштувати цю акцію над готелем \”Україна\”, однак помилилися будинком.

«Связался с ребятами, разрисовавшими звезду, они сказали, что хотели покрасить ту, что на гостинице \”Украина\”, но ошиблись высоткой» — Isakovsky st. (@msc_whiterabbit) August 20, 2014

Як повідомили у прямому ефірі Lifenews, на місці пофарбованої зірки працюють співробітники поліції і МНС. Поліція затримала кілька людей з альпіністським спорядженням, яких підозрюють у вивішуванні прапора. Станом на 9 годину ранку за київським часом український прапор зняли з будинку.

Довідка. Висотна будівля на Котельничній набережній, у місці де Москва-ріка зливається з річкою Яуза, домінує над всією центральною зоною міста і є відправною точною для вулиць, що ведуть вниз до річки, і завершуються контрапунктом біля Кремля. Висота будівлі 176 м., його нижні поверхи викладені гранітом і утворюють широкий цоколь, який визначає чітке членування об’ємів з центральним 32-поверховим корпусом.