Арсеній Яценюк: «Замість президента Януковича країною керують інші люди»

Арсеній Яценюк: «Замість президента Януковича країною керують інші люди»Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк вважає, що останні заяви президента України свідчать як мінімум про те, що він не володіє ситуацією в державі, як максимум – що Віктор Янукович де-факто не керує державою.

«Президент цілком серйозно стверджує дивні речі: про нібито підготовку збройних нападів на органи влади, про пікетування Верховної Ради не «чорнобильцями» та іншими «пільговиками», а якимись багатими людьми з 30-тисячною пенсією. Президент має абсолютно всю владу, але не здатен звільнити навіть найбільш одіозних міністрів. Він уже рік їм погрожує, але сьогодні цей струс повітря знову не мав наслідків – президент лише вкотре продовжує їхнє перебування на високих посадах», – підкреслив Арсеній Яценюк.

«Це нагадує Задзеркалля, паралельну реальність. Де гарантія, що завтра вся країна не прокинеться з комендантським часом, який запровадять під приводом нападу інопланетян на Кабінет міністрів?» – зазначив він.

Лідер «Фронту Змін» вважає, що заяви президента про «збройні напади» можуть свідчити про плани влади «закрутити гайки» за білоруським сценарієм.

Арсеній Яценюк вважає, що такі заяви президента в умовах політичної та економічної кризи є вкрай небезпечними, оскільки свідчать про втрату контролю над ситуацією: «Якщо голова держави настільки не володіє елементарною інформацією, то постає закономірне запитання: хто з його оточення вкладає йому в вуста заяви про чергову «змову лікарів»? Хто реально керує країною від імені Віктора Януковича? І чим це закінчиться?»

На думку лідера «Фронту Змін», останні стратегічні рішення президента: про безпідставне ув’язнення Юлії Тимошенко, згортання євроінтеграції, різкий розворот в бік Росії – засвідчили внутрішню і зовнішню керованість української влади. «Але головне – це завдає колосальних ударів по перспективах нашої держави», – заявив він.

«Зміна цієї влади має відбутись якомога швидше. Оскільки кожен день наближає Україну до катастрофи», – наголосив Арсеній Яценюк.

peredplata