При в\’їзді в РФ з іноземців будуть знімати відбитки пальців

Таким чином РФ хоче не допустити в\’їзд на її територію осіб, підозрюваних у терористичній діяльності, і припинити нелегальну міграцію.

Президент РФ Володимир Путін підписав указ, згідно з яким іноземні громадяни та особи без громадянства, які бажають отримати візу для приїзду в Росію, з 10 грудня повинні здавати відбитки пальців. Указ набирає чинності з дня його підписання.

\”Здійснювати від 10 грудня 2014 року збір біометричних даних… іноземних громадян і осіб без громадянства при оформленні ним віз для в\’їзду в РФ або транзитної візи… в дипломатичних представництвах і консульських установах РФ в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, Королівстві Данії, Республіці Союз М\’янма, Республіці Намібії\”, – йдеться в повідомленні на офіційному інтернет-порталі правової інформації, повідомляє \”РИА Новости\”.

Наголошується, що всі іноземні держави будуть проінформовані про нововведення. Згідно з пояснювальною запискою до документу, \”зняття біометричних даних заявника дозволить підвищити ефективність роботи силових відомств, у тому числі в цілях припинення нелегальної міграції та недопущення в\’їзду на територію Російської Федерації осіб, підозрюваних у терористичній діяльності\”.

Відповідальність за організацію збору біометричних даних покладається на МЗС і ФСБ Росії.

Литва Раніше заявляла, що Росія фактично закрила кордон для в\’їзду литовського транспорту. До такого кроку росіяни вдалися вже на другий день після заяви глави литовської держави Далі Грібаускайте, яка назвала Росію, враховуючи конфлікт в Україні, терористичною державою і заявила, що агресія Росії може поширитися далі по Європі, якщо її не зупинити в Україні.

peredplata