Жителі Первомайська готові гнати бойовиків і йти з піднятими руками в сторону української армії

Жителі Первомайська Луганської області готові поголовно виходити на вулиці і просити бойовиків піти з міста, в місті лунають заклики масово йти всім з піднятими руками в сторону міста Попасна, яке є підконтрольним українській армії.

Про це у своєму ЖЖ написав блогер, який підтримує бойовиків \”ЛНР\”

\”Реально в Первомайську передреволюційна обстановка. Народ так втомився від обстрілів що вже готові всі поголовно виходити на вулиці і просити ополченців піти з міста. Чуються так само заклики йти всім разом з піднятими руками в сторону Попасної. Намагаємося пояснити народу що такі заклики роблять, швидше за все, провокатори. Але з кожним днем охочих все більше \”, – написав він.

Як повідомляв \”Обозреватель\”, бойовики козачих бандформувань \”ЛНР\” Павло Дремов та Євген Іщенко заявили, що в Первомайську Луганської області жінки мало не розірвали їх через те, що їм не виплачують пенсії і зарплати.

Раніше Іщенко звинуватив ватажка \”ЛНР\” Плотницького в зраді і пригрозив ватажкам терористичних організацій \”ЛНР\” і \”ДНР\”, що \”козаки\” розгорнуть свою зброю проти них.

peredplata