Володя Парасюк висповідав Порошенка. Круто!

Володя Парасюк висповідав Порошенка. Круто!Дуже просто й дохідливо пояснив президентові, що робити, сотник Майдану, доброволець АТО, а нині нардеп Володимир Парасюк:

— Або дійте, або забирайтесь і продавайте далі свої шоколадки…

Пане Президенте, вибачте за слово, але яке нафіг перемир\’я? Які 72 години? Ваші експерименти з перемир\’ям цього тижня обійшлись нам в 22 людських життя. А це чиїсь чоловіки, батьки та діти. Чого Ви чекаєте? Вже навіть бандити Губарєв і Гіркін заявили, що їм мир з Україною не потрібен, а Ви далі чекаєте.

Цікаво, якби Ваш син зараз сидів в окопі на сході, чи Ви б оголошували перемир\’я? Думаю, навряд. Навпаки, всі сили були б кинуті на те, щоб перемогти ворога. А що, життя звичайних українських громадян менш цінне? Поки Ви вигадуєте фантастичні плани у владних кабінетах і ведете якісь переговори, тут гинуть люди. Але які можуть бути переговори з бандитами? Ви усвідомлюєте, що принижуєте Україну цими переговорами? Адже Ви ставите велику незалежну державу, визнану усім світом, на один рівень із шайкою терористів. Тут нема з ким домовлятись.

Можливо, з Києва Вам не видно, але ми тут добре бачимо, хто бореться за приєднання до \”рускай підірації\” та всілякі днри-лнри. Путін нагнав своїх бандюків, дав їм купу зброї, і вони роблять все, що заманеться. Таким особам як Губарєв, Стрєлков, Пушилін і решті нечисті наплювати на ваш мир. Їм потрібна війна і розруха, бо в такому становищі можна вбивати, гвалтувати, красти — і за це нічого не буде.

Також тут активізувалась \”місцева\” еліта: бомжі, алкаші, наркомани та інший непотріб, які не те, що не знають, що таке \”федералізація\”, вони, мабуть, букву \”Ф\” писати не вміють. Ще маємо бабульок, яким вже Сталін рукою махає з того світу і вони дуже хочуть в підірацію, адже \”мечтают умереть в расии\”. Назвіть хоч одного адекватного терориста, з яким можна вести переговори на Сході. Не назвете, бо їх тут просто не існує.

Зараз не час для зволікань і безглуздих розмов, потрібно діяти і робити це якнайшвидше. Якщо не знаєте, що робити, порадьтесь із військовими. Але не з тими зажирілими кабінетними генералами, які за гроші пропускають через кордон терористів, які продають сухпайки і будують дачі за вкрадені в армії гроші. Ви порадьтесь із бойовими офіцерами, які зараз на сході воюють без бронежилетів і в розтоптаних берцях. Вони точно знають, як виграти цю війну.

Особисто я переконаний, що зараз необхідно зробити наступне:

1. Оголосити військовий стан в Донецькій та Луганській областях.

2. Звільнити всіх генералів. З них і так користі ніякої, а ми ще мусимо їх годувати. На їх місце призначити справжніх бойових офіцерів.

3. Перекрити кордон з підірацією, але реально, а не на словах.

4. Зробити один-єдиний координаційний центр для усіх підрозділів, які беруть участь в АТО.

5. Призначити на керівні посади тільки тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність за долю країни.

6. Припинити домовлятись з терористами.

7. Зробити все необхідне для того, щоб армію вдягнути-взути-озброїти. Народ робить все, що може. 70-літні бабусі на собі з Польщі бронежилети переносять для військових, депутати з міністрами могли б і від зарплати відмовитись хоч раз.

8. Навести лад із міліцією на Сході. Тут аж кишить продажними ментами, прокурорами та сбушниками. Ми затримуємо сепаратистів, віддаємо правоохоронцям, а вони цю сволоту відпускають. Всіх міліціонерів Донбасу — звільнити. На їхнє місце привезти міліцію із інших областей. Хто не погодиться їхати — звільнити. В Україні цих дармоїдів і так забагато.

Пане Порошенко, Ви або робіть щось, або забирайтесь і далі свої шоколадки продавайте, бо якщо ні, то буде Вам такий Майдан, що місця в світі собі не знайдете, щоб сховатись.

Володя Парасюк висповідав Порошенка. Круто!

Фото \”Мир вам\” — Володимир Скоростецький, підполковник, зроблено сьогодні в зоні \”перемир\’я\”

Джерело

peredplata