Аби стати суддею, треба бути сином судді й …заплатити від $100 тисяч?

Аби стати суддею, треба бути сином судді й …заплатити від $100 тисяч?За допуск до іспитів на посаду судді необхідно заплатити 100 тисяч доларів

Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Стретович в ефірі 5 каналу.

\”Я мушу сказати телеглядачам те, що мені було відомо до цього. Коли побачив прізвище людини, з якою я спілкувався. То для того, щоб почати розмову і стати суддею, розмову варто було б починати зі 100 тисяч доларів\”, – зазначив він. \”Він мені бідкався про те, що уявляєте, до чого дійшли, для того, щоб допустили до екзаменів стартова ціна 100 тисяч доларів\”, – розповів Стретович.

\”Очевидно, вона спрацювала. Тому що я бачу там знайоме прізвище тієї людини, яка зі мною говорила\”, – додав він.
Як відомо, серед переможців конкурсу на майбутніх суддів виявилося багато дітей чинних керівників судів.

Вища кваліфікаційна комісія суддів закінчила обробку тестових робіт кандидатів в судді – відібрали 687 кандидатів з 3400 на 686 вакантних посад.
Зокрема, добре склали тести: син голови Львівського апеляційного суду Андрій Государський – 92 бали, 89 балів. Син екс-судді Верховного суду України Руслан Жук – 93 бали, 79 балів. Син екс-голови Конституційного суду України Артем Селівон – 91 бал, 82 бали.
Джерело expres.ua

Новини Партнерів