Повістки отримали 73 тисячі українців: 45 тисяч уже служать

Із 20 січня, яке було початком мобілізації, близько 73 тисячі українців отримали повістки.

Про це розповів президент Петро Порошенко під час церемонії вшанування пам\’яті героїв Крут, повідомляють \”Українські новини\”.

\”З 20 січня вручено 73 тисячі повісток, без повісток, до речі, тільки за тиждень записалися добровольцями на службу понад 2,5 тисяч українських патріотів. 45 тисяч військовозобов\’язаних вже пройшли медичне обстеження і вже зі вчорашнього дня мобілізовані, поїхали в навчальні центри\”, – сказав він.

Порошенко зазначив, що протягом місяця вони будуть проходити військову підготовку, потім пройдуть колективні навчання у складі військових підрозділів і тільки після цього будуть готові замінити військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Президент зазначив, що мобілізація відбувається згідно з раніше затвердженим графіком. Він також підкреслив, що в район бойових дій не будуть відправлятися призовники.

Як відомо, в даний момент в Україні проводиться перша з трьох запланованих на 2015 рік хвиля мобілізації. Крім того, навесні буде проведено призов на строкову службу.