Гройсман розповів, коли Рада голосуватиме за скасування недоторканності

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман озвучив плани парламенту на наступний тиждень. Зокрема, за направлення до Конституційного суду законопроекту про зняття недоторканності з народних депутатів і суддів голосуватимуть у четвер, 5 лютого.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією Гройсмана, у вівторок парламент розгляне деякі питання забезпечення обороноздатності країни та боротьби з корупцією. Значна кількість питань буде пов\’язана з інформаційною безпекою держави.

На середу запланована ратифікація низки міжнародних угод, що також стосуються безпеки країни.

Четвер – особливий день. Ми маємо проголосувати за направлення до Конституційного суду законопроекту про зняття недоторканості з народних депутатів і суддів. Цього ж дня зосередимось на питаннях реформування системи місцевого самоврядування. Це законопроекти про засади державної регіональної політики, про обєднання територіальних громад,
— зазначив політик.

За його словами, у четвер буде розглянуто \”ще одне важливе питання, яке дозволить нам зекономити до 1 млрд. кубометрів газу на рік, — законопроект про запровадження нових інвестиційних можливостей для проведення масштабної енергомодернізації\”.

\”Вважаю, що Рада не повинна зволікати із важливими для країни рішеннями. Ми плануємо працювати в режимі пленарних засідань два тижні поспіль, щоб розглянути якмога більше питань порядку денного в першій половині лютого\”, — додав спікер.

До слова, у Раді зареєстрований проект заяви до Гаазького суду проти російської влади.
Джерело: Телеканал новин \”24\”