Це не перемир\’я – це плювок в обличчя своєму народу

Це не перемир'я - це плювок в обличчя своєму народуЗа весь час мого перебування на передовій і зараз, я ніколи не роблю поспішних гучних заяв, щоб не сіяти паніку. Завжди намагаюсь спочатку все перевірити та вирішити без сенсаційних публікацій в соцмережах. Але сьогодні не той випадок.

За останні години отримав безліч дзвінків від хлопців з Дебальцевого, від їх рідних і просто від посторонніх людей, яким небайдужа доля простого солдата.

Наші військові потребують допомоги. Усі, хто має сили і можливість вплинути, дзвоніть в штаби, вимагайте від військового керівництва дій. Ми не маємо права допустити чергової братської могили на сході. Дорогі українці, моліться за наших хлопців. Гуртуйтесь і вірте в нашу перемогу.

… ми робимо все можливе щоб прийшла допомога для наших хлопців, які перебувають в оточенні…

Пане Порошенко, скільки ще провальних операцій має провести Муженко і скільки ще хлопців він має погубити, щоб ви нарешті зрозуміли, що бездарнішого керівника за нього не існує. Він винен в утворенні Іловайського котла, він винен в усьому, що зараз відбувається в Дебальцевому. Якщо ми хочемо перемогти у цій війні, Муженко має піти негайно.

P.S. Вже нормою стало те, що як тільки Президент оголошує перемир\’я, зона АТО збільшується. Ми мовчимо, по нас стріляють.

P.P.S. Сьогодні у Львові великий футбол: Шахтар грає з Баварією. Усі прикуті до екранів телевізорів, десятки тисяч людей на стадіоні. Дуже прикро, що всі обговорюють матч, але мало кого цікавить, що в Дебальцево зараз наші хлопці дивляться смерті в очі.

Володимир Парасюк

peredplata