Син голови Апеляційного суду Києва вийшов під заставу у 6 млн грн ЗВІДКИ БАБЛО, УБЛЮДКИ

Син голови Апеляційного суду Києва вийшов під заставу у 6 млн грн ЗВІДКИ БАБЛО, УБЛЮДКИСин голови Апеляційного суду міста Києва Антона Чернушенка Дмитро вийшов під заставу у 6 мільйонів гривень. Про це УНН повідомили правоохоронці.

За словами, за Д.Чернушенко була внесена застава ще до обіду середи.

Як повідомляв УНН, 7 липня суд взяв під варту сина голови Апеляційного суду Києва із можливістю застави у 6 млн грн.

Нагадаємо, слідчим Генеральної прокуратури України оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 4 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду), ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України Д.Чернушенку – синові голови Апеляційного суду м. Києва А.Чернушенка.

Так, слідчими Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ 02 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України затримано автора SMS-повідомлень, який є сином голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка. У вказаних SMS-повідомленнях містились вказівки про прийняття рішень у судових справах, що розглядаються Апеляційним судом м. Києва. Надалі А. Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду “АСЕД Апеляція” з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення (ухвали).

3 липня 2015 року, за клопотанням слідчого Генеральної прокуратури судом надано дозвіл на затримання та доставку до суду судді Апеляційного суду м. Києва А.Чернушенка для розгляду клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: УНН

peredplata