У Чернівцях влаштували «маски-шоу» на підприємстві «Трансмост»

У Чернівцях влаштували «маски-шоу» на підприємстві «Трансмост»У Чернівцях до офісу підприємства «Трансмост» на вулиці Барбюса, 31 о 10.00 увірвалися люди в масках.

Як розповідають очевидці, вони виламали браму і не випускають працівників з території та приміщення. Так само, як і нікого не впускають туди. Силовики посилаються на наявність постанови слідчого прокуратури області на обшук підприємства.

На першому поверсі офісу вони зібрали зі столів всі документи, комп’ютери та оргтехніку. Працівники фірми кажуть, що їм нічого не пояснювали.

Люди в формі спецпідрозділу «Беркут» склали документацію у чорні мішки для сміття.

Як розповіли працівники «Трансмосту», одній з співробітниць фірми стало погано. Викликали «швидку», однак медикам довелося трохи почекати під воротами фірми, адже туди нікого не впускали. Однак, пізніше автомобіль все-таки впустили та випустили.

Решітку на вході центрального офісу правоохоронці зачинили кайданками. Всередині приміщення метушня: працівники «Трансмосту» скаржаться на те, що їх не випускають з офісу, вони голодні. Люди в цивільному (працівники фірми кажуть, що вони «головні» з міліції) разом з керівниками «Трансмосту» перебувають в кабінеті технічного відділу. Туди нікого не впускають, біля дверей стоїть людина в масці. Проводити відеозйомку того, що відбувається в кабінеті з-за щілин дверей забороняють – чоловік у чорній куртці сказав, що там проходять слідчі дії. На коридорі офісу – приблизно 20 чорних мішків з документацією фірми.

Джерело