В СБУ розповіли, як мали завезти з Придністров’я “зелених чоловічків” для запуску чергової народної республіки

В СБУ розповіли, як мали завезти з Придністров’я “зелених чоловічків” для запуску чергової народної республіки

За втілення планів Кремля по утворенню чергової “республіки” відповідали нардеп та його помічниця.

На Одещину хотіли завезти “зелених чоловічків” з Придністров’я. Про це на брифінгу заявив глава СБУ Василь Грицак, передають Патріоти України з посиланням на depo.ua.

За його словами, на території Одеської області до 15 квітня “планувалося створення Бессарабської народної республіки”. Зокрема, за словами Грицака, планувалося, що 9 районів області мали відділитися від регіону. Після цього в область планувалося “завести” “зелених чоловічків” з Придністров’я. Також в області планувався підрив двох мостів.

При цьому Грицак заявив, що “за подіями в Одесі стоїть один діючий народний депутат”. “Він планував бути комендантом Бесарабської народної республіки”, – повідомив Грицак.

“Заарештовано його діючу помічницю. Вона – мати-одиначка. Вона тримала контакт з російським керівництвом”, – додав він. Одеський суд дав дозвіл на тримання її під вартою, повідомив глава СБУ. Грицак додав, що обвинувачення нардепу будуть висунуті, коли СБУ збере достатню базу з аргументації данного факту.
Джерело: http://patrioty.org.ua/v-sbu-rozpovili-yak-mali-zavezti-z-pridnistrov-ya-zelenih-cholovichkiv-dlya-zapusku-chergovoyi-narodnoyi-respubliki/

peredplata