Надія є! FreeSavchenko!

Надія є! FreeSavchenko!Для країн Заходу людське життя є найвищою цінністю. Так, зокрема під час бойових дій американський, німецький чи ізраїльський уряди готові на відчайдушні кроки, щоб визволити бранців, що перебувають в руках ворога. Україна, яка перебуває в стані війни, має не один десяток осіб, що перебувають в полоні російсько-терористичного режиму та їх маріонеток «днр-лнр». Савченко, Сенцов, Карпюк… Список наших громадян, незаконно ув’язнених в Росії, є набагато більшим, а отже поточна ціль української держави – в будь який спосіб визволити їх.

Один із символів воюючої України – військова льотчиця Надія Савченко – наразі опинилась під загрозою загибелі. Вона оголосила «сухе голодування», яке, за словами лікарів та адвокатів Надії, може мати смертельний наслідок. Втім, голодування – це єдина наразі можливість змусити російський режим припинити судові маніпуляції, а українську владу та світову спільноту – почати робити реальні, а не декларативні кроки з визволення Савченко з полону.

Зараз українська спільнота по всьому світу піднялася на акції солідарності з Надією. FreeSavchenko – звучить від Канади і до Австралії, від Великобританії і до Аргентини. Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає світову спільноту так само висловитися на підтримку української полоненої, проявити таку ж солідарність і одностайність у засудження російського терористичного режиму, як це було по відношенню до «Ісламської держави» після кривавих терактів у Парижі восени 2015 року. Захід має вдатися до рішучих кроків, якщо людське життя дійсно є тією цінністю, про яку як про фундаментальну, говорять провідні політики в ЄС і в Америці.

ОУН (б) також закликає громадськість підтримати акції 9 березня на захист Надії Савченко, а українську владу вдатися до рішучих кроків, які дозволять визволити Надію та інших «в’язнів совісті» з російського полону. Українські націоналісти переконані, що вітчизняна влада ще не вичерпала весь дипломатичний потенціал в перемовинах щодо визволення Савченко та інших українських полонених. Ці дні – іспит для української влади на вміння обстоювати національні інтереси і захищати українських громадян.

Провід ОУН (б)

peredplata