В Іспанії за відмивання грошей затримали сина Черновецького

В Іспанії за відмивання грошей затримали сина ЧерновецькогоУ Барселоні внаслідок спецоперації місцевих силовиків за підозрою у відмиванні грошей було затримано одинадцять осіб, серед яких виявися син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, Степан. Про це повідомляє El Mundo.

Спецоперація була проведена у дорогому ресторані японської кухні, який належить вірменському бізнесменові Арману Маїляну. Наразі відомо, що у розслідуванні діяльності злочинного угруповання, яке займалося відмиванням грошей, затримано 11 осіб.

\”Серед затриманих в основному українці та росіяни, що проживають у Барселоні. Відомо, що серед затриманих є Степан Черновецький, син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького\”, – йдеться у повідомленні видання.

Затриманих звинувачують у співучасті у діяльності злочинної організації, у відмиванні грошей, підробці офіційних документів, а також податкових махінаціях.
Слідчі припускають, що ресторан, в якому відбулися затримання, був прикриттям для українських злочинців, які інвестували в нього кошти, здобуті незаконним шляхом.

Новини Партнерів