Дитина, якій ще немає двох років, отруїлася на весіллі у Карапчеві

Дитина, якій ще немає двох років, отруїлася на весіллі у Карапчеві

Наразі діагноз «гостра кишкова інфекція» встановлений 32-м людям, які вживали страви на весіллі в закладі ресторанного господарства с. Карапчів Вижницького району Чернівецької області. – Станом на сьогодні зареєстровано 32 випадки захворювання, з яких 4 – діти. Госпіталізовано 25 осіб. Амбулаторно лікуються 7-ро хворих, – повідомила Інформаційному агентству АСС Наталія Гопко, директор Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр.

Держсанепідслужби України». – Трьох хворих госпіталізували до Чернівецької обласної клінічної лікарні, одну дитину з мамою – до Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, ще 17 дорослих і трьох дітей – до Вижницької ЦРЛ.

Дитині, яка лікується в обласній дитячій лікарні, – 1 рік і 9 місяців. Вона разом із батьками була на весіллі. – Як виключення, після узгодження з санепідеміологами, до інфекційного відділення ми госпіталізували і мати, і дитину з однаковими симптомами, – розповів Микола Чепіль, головний лікар Чернівецької обласної дитячої лікарні.

– Маля, якому ще немає двох років, не можна було розлучати з мамою. Тому лікування у нашій медичній установі вони проходять разом. Спостерігається позитивна динаміка, їх стан здоров`я покращується.

Джерело: http://acc.cv.ua/

peredplata