Публіцист описав, що буде з Росією, коли помре Путін

На тлі чуток про смерть Президента Узбекистану Іслама Карімова, який правив країною 26 років, російський публіцист Віктор Шендерович пофантазував, щоб відбувалось в Росії, якщо б серцевий напад забрав їхнього президента.

Публіцист описав, що буде з Росією, коли помре Путін

За його словами, якщо Путін \”благополучно докульгає до свого інсульту\”, то в Росії не залишиться нічого, окрім зубожіння народу, кланів, що ворогують між собою.

\”Ніякого суспільного діалогу, чесних виборів – не передбачається: нізвідки їм взятися. Альтернативою в\’язниці буде тільки хаос. І, налякана хаосом, країна знову вибере в\’язницю, до якої давно звикла\”, – переконаний Шендерович.

Потім на ганок вийде хтось строгий з чесними очима і повідомить піплу, що прийшов час навести порядок на Батьківщині, а це нам тільки дай, і вже в процесі наведення порядку стане зовсім не до правових норм, – вважає публіцист.

Нагадаємо, вчора, 29 серпня, з’явилась інформація, що у Ташкенті помер Президент Узбекистану Іслам Карімов. Щоправда в апараті президента Узбекистану Іслама Карімова спростували інформацію про смерть очільника.