Дві області перейшли на воєнний стан, наступним може бути Київ – нардеп

Дві області перейшли на воєнний стан, наступним може бути Київ - нардепУ зв\’язку з убивством екс-депутата Дениса Вороненкова у Києві можуть ввести підвищені заходи безпеки.

Про це в кулуарах парламенту сказав народний депутат Юрій Береза – пише газета по-українськи.

\”Розглядатимемо вбивство колишнього депутата Держдуми як затирання слідів перед серйознішими процесами в Гаазі. Нам доведеться перейти на збільшення заходів безпеки.

Від сьогодні території Донецької та Луганської областей перейшли на воєнний стан. Не виключаю можливості, що нам доведеться ввести підвищені заходи безпеки і в столиці, щоб успішно боротися проти російських спецслужб. Передусім, це для безпеки життя громадян\”, – сказав Береза.

23 березня Дениса Вороненкова вбили у Києві біля готелю \”Прем\’єр Палац\”. Він та екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов дали свідчення слідчим Генпрокуратури у справі екс-президента Віктора Януковича. У грудні 2016-го Вороненков отримав українське громадянство.
Через загострення ситуації в зоні АТО і підвищення ризику проникнення диверсійно-розвідувальних груп на території Донецької та Луганської областей ввели низку обмежень.