Подробиці стрілянини в тренера \”Буковини\”

Подробиці стрілянини в тренера "Буковини"Не так давно практично всі засоби масової інформації України розповсюдили шокуючи новину – в Чернівцях стріляли у головного тренера футбольного клубу «Буковина». Як повідомив заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Чернівецької області Віктор ТИМЧУК, уже завершене досудове слідство в даній кримінальній справі і вона з обвинувальним висновком скерована до Шевченківського районного суду м.Чернівців для розгляду по суті, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Проведеним досудовим слідством встановлено, що у 2009 році між приватним підприємцем Федором Б. та буковинкою Світланою П. виникли цивільно-правові зобов’язання: згідно з усною домовленістю чоловік взяв у жінки в борг понад 155 тис. 650 грн. Однак, борг не повернув. Щоби змусити приватного підприємця повернути гроші, Світлана П. звернулася до свого знайомого Володимира Г., аби той за грошову винагороду в сумі 4 тис. євро шляхом погроз та насильства «посприяв» поверненню боргу. В серпні 2011 року Володимир Г. залучив до «операції» ще одного свого знайомого Олексія Г., із яким з метою залякування вистрілили з вогнепальної зброї у вікно будинку боржника.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 7 жовтня 2011 року приблизно опівдні Олексій Г., знаючи, що приватний підприємець має у власності автомобіль «БМВ Х-5», побачив подібну іномарку зі схожими номерними знаками біля одного з будинків на вулиці Достоєвського в Чернівцях. Будучи впевненим, що дане авто належить саме підприємцю, реалізуючи злочинний умисел щодо повернення боргу, зловмисник вистрілив з обріза мисливської рушниці «ТОЗ-63» 16 калібру у дверцята автівки, поранивши при цьому її власника, та втік з місця події. Як з’ясувалося згодом, дана іномарка належала головному тренеру ФК «Буковина», який у цей час і перебував за кермом. Згідно з висновками судово-медичної експертизи, тренеру були нанесені тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для його життя.

Завдяки оперативним і вмілим діям буковинським правоохоронцям вдалося вийти на слід і невдовзі затримати усіх учасників цих злочинних дій. В ході досудового слідства з’ясувалося, що вони причетні до скоєння й інших тяжких злочинів. Тепер – слово за суддями.

Світлина

peredplata