СААКАШВІЛІ ЗАЯВИВ, ЩО ПОВЕРНЕТЬСЯ В УКРАЇНУ 10 ВЕРЕСНЯ ТА ПОПРОСИВ ПОРОШЕНКА НЕ ВЛАШТОВУВАТИ З ЦЬОГО ЦИРК

СААКАШВІЛІ ЗАЯВИВ, ЩО ПОВЕРНЕТЬСЯ В УКРАЇНУ 10 ВЕРЕСНЯ ТА ПОПРОСИВ ПОРОШЕНКА НЕ ВЛАШТОВУВАТИ З ЦЬОГО ЦИРКЛідер «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі повернеться в Україну 10 вересня через пункт пропуску Краковець на кордоні з Польщею.

Про це стало відомо під час відеозвернення Саакашвілі до українців в мережі Facebook.

Лідер РНС переконаний, що позбавлення його українського громадянства — це не ознака сили, а ознака агонії влади.

«В них нічого не вийде. Я повертаюсь в Україну. Я приїду 10 вересня з Польщі через пункт пропуску Краковець», — заявив політик.

Саакашвілі повідомив, що було створено спеціальну гарячу лінію за номером 0-800-75-35-60, куди всі охочі підтримати його приїзд до України можуть зателефонувати для з’ясування деталей.

Саакашвілі застеріг владу схаменутися і не перетворювати факт свого приїзду в черговий цирк для російських каналів.

«Порошенко цим своїм ганебним вчинком вже дуже допоміг Росії. Першу заяву зробив Медведєв, кожен день передачі по головним російським каналам, як все чудово», — обурився політик.

Він закликав не заважати людям перетинати кордон, не відкривати кожен багажник. «Я не збираюсь в багажнику їхати, я не для того все життя працював», — запевнив екс-президент Грузії.

На думку Саакашвілі, позбавивши його громадянства Порошенко порушив і Конституцію, і закон і міжнародне право.

«Але я нічого не буду порушувати. Я нічого не порушував, коли заповнював анкету. Я ніколи в житті не порушував закон і не збираюсь порушувати закон, тим більше в Україні» , — заявив лідер РНС.

Він додав, що приїде в Україну з дотриманням всіх норм законодавства та піде в український суд, щоб відкрито відстоювати свої права. «Я не боюсь, я прагну це зробити», — заявив Саакашвілі.

За словами лідера РНС, паралельно він буде працювати над тим, щоб знаходити нових людей та пропонувати порядок денний, займатись об’єднанням демократичних сил.

Саакашвілі заявив, що має план повної зміни країни за 70 днів, або 5 сесійних тижнів.

«Я готуюсь, я повний сил, я знаю, що робити. Але мені потрібна ваша допомога», — звернувся він до українців.

Нагадаємо, 26 липня стало відомо про те, що президент України Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства.