ІВАН РИБАК: «НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЧИСЛЕННІ ПОРУШЕННЯ З БОКУ КОНКУРЕНТІВ, «СОЛІДАРНІСТЬ» НА БУКОВИНІ ОТРИМАЛА ПЕРЕКОНЛИВУ ПІДТРИМКУ ВИБОРЦІВ»

ІВАН РИБАК: «НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЧИСЛЕННІ ПОРУШЕННЯ З БОКУ КОНКУРЕНТІВ, «СОЛІДАРНІСТЬ» НА БУКОВИНІ ОТРИМАЛА ПЕРЕКОНЛИВУ ПІДТРИМКУ ВИБОРЦІВ»

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала впевнену перемогу на виборах до ОТГ, що відбулися 24 грудня 2017 року.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Чернівецької територіальної організації Партії, народний депутат України Іван Рибак.

«З 51 кандидата, які балотувалися на посади голів ОТГ по всій Україні – 29 від «Солідарності». У Чернівецькій області представник нашої політичної сили, Ржавинський сільський голова Віталій Шафер очолив Юрківецьку ОТГ, набравши 53,8%. Хочу зазначити, що це єдиний партійний представник, який переміг на виборах голів ОТГ на Буковині. Він отримав 10% переваги над найближчим конкурентом – представницею ВО «Батьківщина». Мені здається, що це достатньо впевнений відрив, щоби говорити про чесні та справедливі вибори»», – зазначив Іван Рибак.

Проте, за словами народного депутата, у день виборів не обійшлося без порушень.

«Новоселицька територіальна виборча комісія розпочала свою роботу з серйозних порушень, які нами були зафіксовані. Відповідно ми позивались до суду, щоби скасувати результати жеребкування, однак суд відхилив наш позов. Це мало серйозні наслідки, адже призвело до неякісної роботи територіальної виборчої комісії. Зокрема, частина виборців отримала бюлетені не свого округу. Незважаючи на численні порушення законодавства і використання адмінресурсу нашими конкурентами, у Новоселицькій ОТГ депутати від «Солідарності» отримали 4 мандати. Ми приймаємо цей результат і я дякую усім нашим кандидатам, які боролись до останнього голосу», – додав Іван Рибак.

Новини Партнерів