Іран у вогні

Іран у вогніНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Тегерану:
-Полум\’я повстань охопило вже всю країну. Щонайбільше найближчі години визначать політичну, релігійну, культурну долю Ірану, що стане переломним у зміні геополітики не лише на Близькому Сході, але й у світі.
Усе залежить від армії. Або вона втопить країну у крові, або зберігатиме нейтралітет, чи взагалі перейде на бік повстанців… І тоді Іран розпочне новий відлік своєї історії.
Москва з величезною тривогою спостерігає за подіями цієї ночі. Новий рік для Москви розпочнеться й так невесело, а з нових санкцій проти РФ через нелегальне постачання енергоносіїв КНДР попри міжнародні санкції. А щодо Ірану – зриваються десятки проектів в енергетичній галузі, атомній і ядерній промисловості, у збройовому секторі… А це ж мільярди втрачених доларів.
Повалення релігійного гніту і перехід до світського способу життя й устрою в державі внесе надзвичайно важливі зміни в геополітичний порядок планети. США і НАТО вже не будуть ворогами номер один. Скасування світових санкцій дозволить Ірану вийти на новий щабель розвитку…
Ой, якщо починати аналізувати, тут стільки всього… Вистачить не на одну газетну шпальту.