Іван Рибак: Завдяки парламентарям на будівництво дороги Житомир-Чернівці нарешті знайшли необхідні кошти.

Іван Рибак: Завдяки парламентарям на будівництво дороги Житомир-Чернівці нарешті знайшли необхідні кошти. Тепер головне проконтролювати, щоб роботи були виконані якісно, а бюджетні кошти – освоєні повною мірою

“Ремонт дороги державного значення Н-03 Чернівці-Житомир вже давно потребує значного фінансування. Так ось, завдяки сприянню народних депутатів абсолютно всіх фракцій у Верховній Раді, цього року передбачено виділення з державного бюджету 1 млрд гривень на ремонт цієї автодороги. При чому 400 млн з них мають бути освоєні на території Чернівецької області”, – наголошує народний депутат України Іван РИБАК.

За його словами, всі депутати від усіх фракцій підписалися під зверненням до Уряду, до Мінфіну закласти ці кошти до Бюджету-2018. Звісно, найбільш настійливими були депутати від Чернівецької, Хмельницької, Вінницької областей, адже саме в цих регіонах проходить автодорога Н-03 Чернівці – Житомир.
“Парламент та Уряд свою справу зробили. На черзі питання депутатського і громадського контролю, щоб ці кошти були використані належним чином і люди отримали якісну дорогу. Щоб державні кошти не були вкрадені, щоб за їх освоєння нам відзвітували. Скажу без перебільшення – це шанс мати хорошу автомагістраль, другого такого ми можемо скоро і не мати!” – переконаний Іван РИБАК.
Також парламентар підкреслює, що дорога має будуватися чесно, прозоро та якісно. Потрібен відповідальний підрядник, всі тендерні процедури повинні бути проведені через систему ПроZZоро. Мають бути дотримані всі необхідні технології, використовуватися сучасні матеріали підвищеної міцності. Дуже важливим є контроль за подальшою експлуатацією дорожнього полотна, повинні бути встановлені спеціальні ваги для перевірки маси вантажівок, котрі у літні місяці через перенавантаження нищать дороги. Ця траса є торгівельним шляхом, який сполучає Балкани з Україною, Росією, Болорусією, Прибалтикою тощо. І цей вантажопотік необхідно закладати у проектну документацію.

Прес – служба народного депутата України
Івана РИБАКА

Новини Партнерів