Ой, обкладають Расєюшку з усіх боків… ой, обкладають

Ой, обкладають Расєюшку з усіх боків... ой, обкладаютьНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Президент Туреччини Реджеп Ердоган встромив ще одного ножа в спину Путіну. Туреччина скасувала безвізовий режим з Росією.

Усі цивілізовані країни світу на власних прикладах демонструють, як треба діяти щодо Росії.Тільки нашому Петру Олексійовичу це ніяк недоходить до тями.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розпорядився скасувати безвізовий режим з Росією, який діяв з 2005 року. Таке рішення турецький лідер пояснив солідарністю з Євросоюзом і США по \”справі Скрипаля\” і через хімічну атаку в сирійській Думі.

– Я переговорив з президентами США, Франції, і прем\’єр-міністром Великобританії. Ми єдині в намірі дати відсіч російській загрозі, яка підриває основи світопорядку і загрожує стабільності в регіоні, – заявив Ердоган. Він додав, що Путін йому не друг і \”ніколи ним не був\”.

Крім того, президент Туреччини хоче захистити країну від \”туристів з Росії, що руйнують її зсередини\”. Як повідомляють місцеві ЗМІ, минулого тижня відбулося засідання Радбезу Туреччини, на якому міністр у справах туризму доповів про \”жахливі наслідках безвіза з Росією\”. \”Росіяни випивають щодня більше алкоголю, ніж турецькі громадяни за десятиліття. Рушники, фени, халати, бра, та все що погано лежить – масово крадуть і відвозять в Росію. В результаті доходи перестали перекривати витрати на відновлення готельної інфраструктури\”, – зазначив міністр.

Дуже хороше новина перед тим, як вкладатися спати. Усім солодких і казкових снів.

Новини Партнерів