Яценюк вимагає об’єктивно розслідувати звіряче вбивство в Чернівцях: винні можуть уникнути покарання через зв’язки з місцевою владою?

Арсеній Яценюк вимагає об’єктивно розслідувати звіряче вбивство в Чернівцях. Він стверджує, що винні можуть уникнути покарання через зв’язки з місцевою владою

Лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк вимагає від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ узяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом умисного вбивства в Чернівцях Олександра Савки. У депутатському зверненні Арсенія Яценюка до генпрокуратури та МВС зазначається, що з огляду на дії правоохоронців порушена кримінальна справа за фактом убивства може розслідуватися необ’єктивно та упереджено.

До лідера «Фронту Змін» звернулися родичі Олександра Савки, якого в ніч проти 2 квітня було жорстоко побито на території готельно-ресторанного комплексу «Графська садиба», внаслідок чого він помер у лікарні швидкої медичної допомоги. За даним фактом порушено кримінальну справу щодо трьох громадян на прізвище Агаларов. Їхні дії кваліфікуються як умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Арсеній Яценюк наголошує в депутатському зверненні, що слідчому було відомо про вчинення злочину трьома чоловіками, проте спочатку він порушив кримінальну справу лише стосовно одного з них. «Цей факт свідчить про упередженість слідчого при розслідуванні даної справи», – зауважує лідер «Фронту Змін».

За словами батьків убитого, підозрювані у вчиненні злочину перебувають у родинних чи дружніх стосунках із представниками влади Чернівців та області. «Саме через це правоохоронні органи затягують розкриття злочину, намагаються змінювати показання свідків та роблять спроби змінити обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на більш м’який – підписку про невиїзд, що не відповідає ступеню тяжкості скоєного злочину», – зазначається в депутатському зверненні Арсенія Яценюка.

Такі дії правоохоронців дають підстави лідерові «Фронту Змін» вважати, що порушена кримінальна справа буде розслідуватися необ’єктивно та упереджено, а винні особи можуть уникнути справедливого покарання. Арсеній Яценюк вимагає від генпрокурора та міністра внутрішніх справ взяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи про вбивство Олександра Савки, а також провести перевірку наведених у депутатському зверненні фактів і притягнути до відповідальності винних осіб.

За додатковою інформацією з приводу цього випадку просять звертатися до прес-служби «Фронту Змін»: тел. (044) 220-07-73.