Кириленко вважає, що \”ландиків\” і \”януковичів\” породило схрещення комуністів з олігархами

Кириленко вважає, що "ландиків" і "януковичів" породило схрещення комуністів з олігархамиСкандальні ситуації за участю дітей народних депутатів, президента та інших високопосадовців України зникнуть лише тоді, коли до політики прийдуть молоді люди, які не пам\’ятають комуністичного розбещення та злучення комуністів з олігархами, що й призвело до появи потворних моральних явищ у сучасній Україні.

ро це у коментарі Gazeta.ua заявив народний депутат від НУ-НС, лідер партії \”За Україну!\” В\’ячеслав Кириленко.

Зокрема, коментуючи нещодавні інциденти за участю Романа Ландіка, Віктора Януковича-молодшого, Кириленко зауважив, що вони можуть бути свідченням про загальний моральний стан українського політикуму.

\”Я думаю, що це стосується тих політиків, в яких політика – це справа не в інтересах виборців, а продовження власного бізнесу. Це було притаманно, на жаль, в усі останні десятиліття для України\”, – зазначив нардеп.

Він пояснив, що у країні не відбулось люстрації, тому комуністична номенклатура та її політичні нащадки не були усунені від влади.

\”Усе це продовжується і зараз. А змінить ситуацію тільки нове покоління в політиці – коли до парламентської, урядової, самоврядної політики прийдуть молодші люди, які не пам\’ятають цього комуністичного розбещення і цього злучення комуністів з олігархами, яке трапилось в середині 90-х років і призвело до потворних моральних явищ\”, – уточнив Кириленко.

Водночас парламентарій уточнив, що говорить про нових професійних політиків або про політиків, які торують собі дорогу самостійно, а не про тих, які потрапляють у владу за батьківською протекцією.

Нагадаємо, 12 липня Віктор Янукович-молодший серед білого дня, у центрі Києва, був зафіксований у нетверезому стані. Будучи п\’яним, народний депутат не зміг знайти дорогу додому. При цьому він нецензурно лаявся.
Джерело gazeta.ua

peredplata