Що ти гавкаєш: нардепи влаштували бійку в Раді

У Верховній Раді відбулася чергова бійка між народними обранцями

У п’ятницю, 8 червня, на засіданні ВР сталася бійка між народними депутатами Сергієм Долженковим з “Опозиційного блоку” і Юрієм Березою з “Народного фронту”.

Бійка почалася після того, як перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко розкритикувала позафракційного нардепа Євгена Мураєва за слова на адресу політв’язня Олега Сенцова.

Геращенко заявила, що Мураєва в парламент привів “Опозиційний блок”.

Долженков почав з місця відповідати, що Мураєв не є членом “Опоблоку”, і він не проходив в Раду за списком партії.

Потім Береза ​​підбіг до Долженкова зі словами “Що ти гавкаєш?”, після чого штовхнув його і схопив за комір піджака. В результаті нардепам, які перебували поруч, довелося відштовхнути Березу, щоб зупинити сутичку.

Нагадаємо, колишній член Партії регіонів, позафракційний нардеп Євген Мураєв підняв скандал, назвавши ув’язненого в Росії українського кінорежисера Олега Сенцова терористом.

Таку заяву він зробив 7 червня в ефірі каналу «112.Україна».

“Сенцова можна по-різному сприймати. Людина готувала підпали та вибухи: для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм. І час покаже, хто має рацію”, – заявив Мураєв, який володіє телеканалом NewsOne.

Евгений Мураев

Після цього фракції БПП і “Народний фронт” стали вимагати від Служби безпеки порушити проти позафракційного нардепа Євгена Мураєва кримінальну справу за статтею “державна зрада”.

Відповідну заяву від фракцій з трибуни Верховної Ради 8 червня оголосив народний депутат Сергій Пашинський.

Нардеп зазначив, що “істота, яка носить мандат депутата Верховної Ради, на прізвище Мураєв, зробила заяву, що по Сенцову не все так просто, ця людина готова на підпали, на підриви і час все поставить на свої місця”.

Пашинський наголосив, що слова “кремлівської пропаганди” повторив депутат Верховної Ради і парламент має відреагувати.

“Я публічно звертаюсь до голови СБУ з заявою порушити проти Мураєва кримінальну справу по статті 111 “державна зрада”, звертаюсь до генпрокурора Юрія Луценка порушити проти Мураєва  кримінальну справу по статті 383 “завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, – сказав нардеп.