Угорщина проти України і Грузії

Наш власний кореспондент у Брюсселі Ростислав Демчук передає:

-МЗС Угорщини письмово попередило керівництво НАТО, що Угорщина націлена блокувати будь-які домовленості між Україною і Альянсом під час, і після саміту НАТО у Брюсселі

Приводом до написання такого божевільного листа мадярського прем’єра на ім’я Йенса Столтенберга став знову закон України про освіту. Мовляв, нещодавня зустріч під Ужгородом представників міносввіти України і Угорщини не мала успіху, жодної домовленості з Україною не досягнуто. А тому прем’єр Віктор Орбан на саміті НАТО в Брюсселі блокуватиме будь-яке рішення за підсумками зустрічі з Україною.

Отакої! Генсек НАТО, Йенс Столтенберг, прочитавши цю маячню від мадярського МЗС, здивовано покрутив вказівним пальцем біля скроні і зв’язався з Дональдом Трампом. Той у с вою чергу зателефонував нерадивому прем’єру Угорщини Віктору Орбану і закликав не робити бурю у склянці. Однак Орбан зажадав окремої зустрічі з Дональдом Трампом. Ну, той звісно відмахнувся від Орбана, як від набридливої мухи.

Сподіваюсь, що 11-12 липня під час саміту НАТО у Брюсселі президент США Дональд Трамп і Йенс Столтенберг зуміють поставити на місце зарвавшогося мадярського лідера 

Адже всім відомо, що Орбан сумлінно виконує вказівки свого кремлівського боса Володимира Путіна 😊

Світлина від Rostyslav Demchuk.
Події розвиваються з шаленною швидкістю. Тепер от думається: чи Меркель всидить у кріслі канцлера Німеччини до саміту НАТО? Вчора й сьогодні з Берліна надходять вістки, що міністр МВС Німеччини Хорст Зеехофер вже другий день погрожує подати у відставку. Якщо відставка Хорста, то розпад коаліції і перевибори. Меркель учора сама заявила, що ситуація в коаліції ХДС-ХСС дуже складна.

Новини Партнерів