Державна влада проти свого народу!

Державна влада проти свого народу!Правда, нині Україна є в дефіциті, але вона таке ще є і за неї слід боротися! Обрана загальним голосуванням влада має працювати для народу та захищати його Конституційні права. Та коли клани нелегально, чи на пів легально дорвалися до керма держави, аби за рахунок своїх виборців дбати лише про свої інтереси, тоді настає конфліктне протистояння. Подібне явище нині яскраво спостерігається в Україні, де влада ігноруючи Конституцію, впроваджує диктаторське правління, та зневажає людські права і закони.

В наслідок порушення Конституційних законів, злочинний елемент безстрашно поширює корупцію, хабарництво, злочинність та розпусту. Фактичне зростання криміналітету із антинародною владою, зводять народ до економічної убогості, збайдужіння та відчаю. Коли зростаюче невдоволення народних мас переростає всі межі, то люди виходять на вулиці. І такий формат протистояння поміж владою а народом доволі небезпечний. Прикладів тому в історії не перелічити.
В Україні нині велика частка суспільства фактично вже доведена до відчаю нестатками і відсутністю закону в повсякденному житті. За опитуваннями різноманітних соціальних служб більше половини українців готові взяти участь у вуличних заворушеннях захищаючи свої громадянські права. Однак, у нас є реальний шанс замість того аби вийти з косами і сокирами на вулицю Банкову в Києві , де знаходиться резиденція влади, то краще вийти ще більшою силою до виборчих урн, щоб одноголосно заявити. Ні, більше існуванню олігархічній корумпованій антиукраїнській владі! Ні знущанням над народом!
Наш клич, ˮВізьми до рук Бюлетень, щоб не брати зброюˮ.
Пригадайте садиста Гітлера, якого боявся цілий світ, а він зі страху, щоб поминути всенародний суд і знущання, наказав убити себе і спалити. Другий сатрап Сталін, терором змушував народи до послуху й покори, а сам зі страху перед смертю, не допускав навіть найближчих до себе. Отож, настав день, коли його знайшли мертвого на підлозі за зачиненими дверима. Виглядає що теперішня українська влада погано знає навіть найближчу історію. А головне народну мудрість, котра вчить, що ”носив вовк, а в кінці понесли вовка”.

Прочитайте і передайте другим.